Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality se tak jistě jmenují proto, aby v nich byly zapsány aktuální informace a tak i já se toho budu držet.


6.6. 2008 mi bylo 9 měsíců. Toto období je pro Terezu těžkou zkouškou. Ještě si nezvykla na rychlé změny mé nálady, stálé poskakování, běhání a okousávání všeho, co mi přijde do tlamičky. Naučil jsem se otevírat šuplíky, škříňky a nezamčené dveře pro mně také nejsou překážkou.
Není to tak dlouho, co Terka odešla do práce a já, protože jsem zrovínka neměl co dělat, jsem si otevřel na balkon, vytáhl z krabice pytel s hlínou a připravil jsem prostor pro zasazení travin. Je pravda, že mi v cestě překážel nábytek jako je postel, stolek, pohovka, ale i tento problém jsem snadno vyřešil. Pokryl jsem hlínou úplně vše.
Taky mně moc baví hry na schovku. Balónky v šuplíku, pešek ve škříni i aportek v batohu, to vše už umím najít a vytáhnout z úkrytu.

Mám ale i dobrou zprávu, naučil jsem se aportovat. Zatím teda jen frisbee. Moc mě to baví a nosím ho Terce až do ruky. Ona píská, tleská a chválí mě, je to švanda.


Taky jsme se včera vážili, a panička říkala něco o 19 kg. Nevím co to znamená, ale asi je to tak dobře. Kolik měřím se jí nepodařilo zjistit, nedal jsem jí k tomu příležitost.


Terka doufá, že toto období oba zvládneme bez újmy a moc si přeje, aby to rychle přešlo. Držme jí tedy palečky, aby jí toto přání vyšlo...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář