Jdi na obsah Jdi na menu

Speciální výstava BCCCZ

5. 5. 2008

Obrazek

V sobotu 3. 5. 08 jsme se spolu s paničkou zúčastnili VII. speciální výstavy BCCCZ. Byla to naše 1. zkušenost a tak se Terka citíla trochu nervózně. Tento pocit ji ale opustil hned po nástupu do kruhu, ve kterém, mimo jiných, stál i Port s Martinou, Athos se sl. Fraňkovou a Camík s Aničkou. Ve třídě dorostu nás nastoupilo osm kluků. Všichni jsme měli držet výstavní postoj, ale bylo to moc dlouhé a všude se tetelilo tolik jiných psů, že jsem měl potíže se soustředit. Terka se za mé sedání vůbec  nezlobila, ale naopak se smála. Následné běhání v kruhu mi udělalo radost a tak jsem se snažil nehopsat. Pan rozhodčí Sándor Szaba byl hodný a mně vůbec nevadila prohlídka a osobní kontakt.

Dostal jsem žlutou mašli, což v hantýrce znamená velmi nadějný. Z nastoupených kluků jsem nakonec získal 4. bramborové místo. Všichni tleskali a panička se moc usmívala.

Výstavy se také účastnilo mnoho našich kamarádů: Fárátko (Far Far-Away HH) s Vladanou, Očko (Cute Twenty-One HH) a p. Erbák. Jimík (Ed James Apaloosa), Candy Runner HH s Dominikem, Foolish Bree HH, Francesca Nostra HH, Eys Like Apaloosa HH. Všem to moc slušelo a gratulujeme k úspěchům.

Na cvičišti v Pardubicích/Nemošicích vládla přátelská atmosféra, a tak ani moc nevadila deštivá přeháňka, která jinak slunečný den narušila. Sluníčko ale mokrou trávu rychle usušilo a výstava mohla pokračovat. Po zadání všech titulů, pohárů a pytlů krmení, mohla začít ta pravá hra. Všichni kamarádi jsme se mohli honit za létajícími talíři, gumovými kroužky a balónky. Byla to paráda.

POSUDEK: dobré míry, temperamentí, hezká hlava, malé oči, vyhovující stop, dobrý krk a kostra, nadějný hrudník a záda by mohla být pevnější

TŘÍDA DOROSTU: VN 4

VÝSLEDKY: BCCCZ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář