Jdi na obsah Jdi na menu

Báječně prožitá sobota.

2. 2. 2008
Dnes ráno jsem se už nemohl dočkat, a tak jsem vzbudil paničku o půl páté. Nezdála se příliš šťastná z mého nadšení, ale poté, co jsem jí celou opusinkoval, vstala z postele a mohl začít báječný den.

Pěkně jsme se prošli, vrátili se domů a zbalili si pomůcky na cvičák. Píši zbalili, protože i já jsem pomáhal. Schoval jsem paničce kalhoty a čelovku a byla to švadna, když ty věci hledala. Hned jak se jí to povedlo, vyrazili jsme pro taťku Indyho. Už nás vyhlížel z okna a jistě se těšil alespoň tolik, co já. V kufru auta mi pak dal ještě pár rad, jak se chovat na cvičáku a než jsem se stihli rozkoukat, už jsme parkovali. Měli jsme půl hodiny náskok, tak jsme se šli ještě projít. Já a taťka jsme přečetli všechny zprávy, táta i nějaké doplnil a už se začali scházet i další kamarádi.

Celé dopoledne probíhalo v duchu kdepak je ten páneček? Všichni psi se prostřídali v nácviku vyhledávání osob v terénu a ani já jsem nezahálel. Zase mi panička utekla kousek do lesa a já, hned jak mě pustili, jsem ji běžel najít. Hned po nalezení mi dala dobroučké piškotky, potohala se se mnou o uzel a pak už zas byl na řadě další pes. Když se nám sluníčko přesunulo nad hlavy, přešli jsme na "cvičák". Pro samou únavu jsem si musel jít odpočinout do auta a táta Indy šel cvičit. Opoledne mi vyprávěl. že procházel poslušnosti RH-E, podle mezinárodního zkušebního řádu. Byl se svou prací spokojen. Panička si ale přišla i pro mně, hráli jsme si s uzlem, cvičili chůzi u nohy, sedni, přivolání a okoukli jsme překážky. Cvičení jsme ukončili krátkou procházkou s tetou Ditou a kamarádem Kubou.
Děkujeme Všem za hezkou sobotu a těšíme se na další trénink.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář