Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 17.6. 2008

17. 6. 2008

Aktuality se tak jistě jmenují proto, aby v nich byly zapsány aktuální informace a tak i já se toho budu držet.


6.6. 2008 mi bylo 9 měsíců. Toto období je pro Terezu těžkou zkouškou. Ještě si nezvykla na rychlé změny mé nálady, stálé poskakování, běhání a okousávání všeho, co mi přijde do tlamičky. Naučil jsem se otevírat šuplíky, škříňky a nezamčené dveře pro mně také nejsou překážkou.
Není to tak dlouho, co Terka odešla do práce a já, protože jsem zrovínka neměl co dělat, jsem si otevřel na balkon, vytáhl z krabice pytel s hlínou a připravil jsem prostor pro zasazení travin. Je pravda, že mi v cestě překážel nábytek jako je postel, stolek, pohovka, ale i tento problém jsem snadno vyřešil. Pokryl jsem hlínou úplně vše.
Taky mně moc baví hry na schovku. Balónky v šuplíku, pešek ve škříni i aportek v batohu, to vše už umím najít a vytáhnout z úkrytu.

Mám ale i dobrou zprávu, naučil jsem se aportovat. Zatím teda jen frisbee. Moc mě to baví a nosím ho Terce až do ruky. Ona píská, tleská a chválí mě, je to švanda.


Taky jsme se včera vážili, a panička říkala něco o 19 kg. Nevím co to znamená, ale asi je to tak dobře. Kolik měřím se jí nepodařilo zjistit, nedal jsem jí k tomu příležitost.


Terka doufá, že toto období oba zvládneme bez újmy a moc si přeje, aby to rychle přešlo. Držme jí tedy palečky, aby jí toto přání vyšlo...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fíííha

(Elis, 12. 7. 2008 12:57)

Tak ty fotky sou teda dobrý. Z toho napsanýho sem si to neuměla živě přestavit, ale tohle sem nečekala. Dobrý no, nám Emina jen chodila na záchod pro toaleťák, ten si pak celej rozcupovala nejlépe na něčí posteli.

:-)

(Martina,Port,Kelly, 17. 6. 2008 13:09)

Tak tomu říkám noční můra