Jdi na obsah Jdi na menu

5. 10. 2008 1. Královéhradecký Minidogtrekking

6. 10. 2008

Žlutá, oranžová, zelená, hnědá a červená. To jsou barvy listí, jež dotvářely uvolněnou atmosféru nedělní procházky, na kterou jsme vyrazili se členy H.B.G. Holky (dvounohé členky H.B.G.) tomu říkaly tak nějak cize, snad dogtrekking, nám ostatním to však přišlo jako lepší procházka.


Smečka: Eliška, Emča a Nick, Verča, Sparco a Dip, Šárka a Kerry, Anička a Comík a Tereza, Rendy a IndySraz byl domluven na desátou hodinu dopolední, ale protože Tereza měla na všechno spoutu času, tak jsme já, Indy a Terka dorazili trochu později. Vyrazili jsme z Malšovic po žluté trase lesem, směrem na Výskyt. Než se nám ale podařilo dosáhnout prvního záchytného bodu, několikrát jsme se zastavili a teta Anička zvěčnila několik obrázků u rozcestníků. Na Výskytu jsme si dali pauzičku, napili se a něco málo snědli. Někteří z nás využili možnosti se osvěžit a při té příležitosti aportovat nějaký ten klacík. Poté jsme vyrazili směrem na další záchytný bod, který leží na červené trase (tedy kousek vedle) U Kříže. Po cestě jsme se zastavili u Katalova památníku, Ve Vlčích jámách a lesní studánky a i tady se Aničce podařilo udělat několik hezkých fotek. U Kříže jsem opět všichni zchladili tlapky ve vodě a využili přírodních překážek k přeskakování, focení a hraní. Přestávka byla věnována dogdancingu, poslušnosti a "agility". Když jsme znovu vyrazili na cestu, bylo naplánováno dojít zpět do výchozího bodu, ale když jsme u Lesního hřbitova míjeli Zděnou boudu, holky neodolaly a zastavily se na limonádu. Seděli jsme na zahrádce a nakonec jsme i my čtyřnozí uvítali přestávku, téměř všichni jsem usnuli a nabírali síly na zbytek cesty. Do cíle jsem pak dorazili všichni s úsměvem.


Téměř po celou dobu procházky jsem byl já, Dip a Emča na volno a tak jsme prováděli průzkum okolí. Těch vůní, klacků, kaluží a dalších zajímavých věcí, které na nás čekaly. Co šlo jsme přinesli a co nešlo jsme alespoň ochutnali. Moc se to všem líbilo a příští procházka bude zase o něco delší. Holky totiž mají v plánu zúčastnit se nějakého opravdového dogtrekkingu, nebo jak to říkaly a tak je potřeba hodně trénovat, abychom je nemuseli do cíle dotáhnout.


Děkuji Všem zúčastněným za báječně prožitou neděli a těším se na další zážitky s Vámi.

Foto: Anička
 

Náhledy fotografií ze složky 1. královéhradecký Dogtrekking

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:*D

(Tereza a Rendy, 7. 10. 2008 8:13)

Jasně že něco zopáknem, nemůžem zanedbat přípravy na příští sezónu :-)

:-)

(Verča, Sparkýsek a Dipísek, 6. 10. 2008 18:16)

Super,teta Knedlíková..povedený,výstižný a hned bych to dala znova.Doufám,že v listopadu něci zopáknem.
Byla to moc fajn strávená neděle.

:-)

(Anicka, Comik, 6. 10. 2008 15:29)

Naprosto vystihuje podstatu :-D Udelali jsme dobre, ze jsme te poverili timto ukolem :-)